tEFa7rqPp-c7UtSlqZ3pgypkFZI kalimera-arkadia.gr: Τρίτη νίκη για τους παίδες του Αστέρα

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2011

Τρίτη νίκη για τους παίδες του Αστέρα

Η παιδική ομάδα του Αστέρα κέρδισε με 4-1 την Ελπίδα στα πλαίσια του πρωταθλήματος Αρκαδίας πετυχαίνοντας την τρίτη νίκη (σε τέσσερις αγώνες). Ο Αστέρας είχε κερδίσει στα προηγούμενα παιχνίδια πρωταθλήματος με ...
5-0 τον Άρη και 7-1 τον Παγγορτυνιακό, ενώ έχει ηττηθεί από τον Ορχομενό Λεβιδίου 2-4.
Η Ελπίδα προηγήθηκε στο 25’ με τον Αλέμη, για να ακολουθήσουν τέσσερα τέρματα από τον Αστέρα. Ο Παπαχρόνης στο 30’ ισοφάρισε, ενώ στο τρίλεπτο 50’-53’ οι ποδοσφαιριστές Ηλιόπουλος (50’), Καραμήτος (51’) και Μάρκος (53’) του Αστέρα σημείωσαν τρία γκολ και διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.

Διαιτητής: Χρ. Βεργέτης
Αστέρας: Καρτσακλείδης, Ρούμπος, Τζαβάρας, Στασινόπουλος, Προύντζος, Φατούρος, Σταματόπουλος, Μπαλάσης, Γκίτζιας, Νάτσης, Ψύλλας, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Τσέκος, Ηλιόπουλος, Μάρκος, Ρούτσης, Κοντογιαννόπουλος, Καραμήτος.
Ελπίδα: Ρουμελιώτης, Παυλόπουλος, Τσίρης, Παπαχρόνης, Σπίγγος, Δ. Δημητρέλης, Τσιάβος, Αλέμης, Θεοδωράκης, Σιέττος, Τσαπαλός, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Χουντής, Μακρής, Γ. Δημητρέλης, Ζιαράγκουλας, Βασιλόπουλος, Κωστέλας, Χουντάλας.