tEFa7rqPp-c7UtSlqZ3pgypkFZI kalimera-arkadia.gr: Παιδικό πρωτάθλημα - Πανθυρεατικός - Μελιγού 5-0

Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2010

Παιδικό πρωτάθλημα - Πανθυρεατικός - Μελιγού 5-0

Η παιδική ομάδα τού Πανθυρεατικού στο τελευταίο παιχνίδι της το Σάββατο 11/12/2010 νίκησε την ομάδα τής Μελιγούς με 5-0.
Μετά από ένα όμορφο παιγνίδι η ομάδα τού Αστρους έφτασε στην νίκη σημειώνοντας 2 γκολ στο πρώτο ημίχρονο και 3 στο δεύτερο.. Το σκορ άνοιξε στο 10 λεπτό ο Μανώλης Καψάλης με καταπληκτικό σουτ μέσα από την περιοχή, το 2-0 έκανε ο Μπάρδης με κοντινό πλασέ. Στο δεύτερο ημίχρονο το 3-0 έκανε ο Νικήτας Φούφας με πλασέ μετά από όμορφη αντεπίθεση, το 4-0 έκανε πάλι ο Καψάλης, ενώ το σκορ έκλεισε ο Μιχάλης Λυτρίβης με προβολή...Και οι δύο ομάδες έπαιξαν κατά διαστήματα όμορφο ποδόσφαιρο...Για την ομάδα τού Αστρους αγωνίστηκαν..
ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΑΒΑΝΙ-ΡΟΖΟΛΗΣ-ΚΑΡΡΑΣ-ΜΠΑΡΛΑΣ-ΙΑΤΡΙΔΗΣ-ΦΟΥΦΑΣ-ΚΑΨΑΛΗΣ-ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ-ΜΠΑΡΔΗΣ..Αγωνίστηκαν έπίσης..ΚΑΨΑΛΗΣ-ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ-ΛΥΤΡΙΒΗΣ-ΚΟΥΒΑΡΑΣ-ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ-ΚΑΜΠΥΛΗΣ..